Hakkımızda
 burdur çiçek siparişi özel alan
Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Burdur Çicek Sektöründe Fark Yaratan Hizmet
Burdur çiçekçiler arasında en köklü çiçekçilik firması olan Polen Çiçekçilik müşterilerine sunmuş olduğu fark yaratan hizmetleri ile sektörün öne çıkan firması olarak göze çarpmaktadır…
Gerek online ortamda gerekse reel ortamdaki hizmetleri ile müşterilerini etkilemeyi başaran Polen Çiçekçilik, uygun fiyat avantajları ile de Burdur Çicek firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başarmıştır.
Burdur Çiçekçiler arasında fark yaratan hizmetler sunan Polen Çiçekçilikten sipariş vermeniz halinde siparişinizin görseli size gönderilir ayrıca siparişinizin durumunu SMS hizmetimiz ile veya www.cicekpolen.com.tr adresinden rahatlıkla takip edebilirsiniz…
Burdur Online Çiçekçi
Burdur online çiçekçi denilince de akla ilk olarak Polen Çiçekçilik gelmektedir. Burdur çiçekçiler arasında kendini hizmet kalitesi ile kanıtlamış olan bu önemli firma www.cicekpolen.com.tr adresinden 7 gün 24 saat sevdiklerinizi mutlu edebilmeniz amacıyla çalışmalarını sürdürmektedir.
Burdur ve ilçelerine verecek olduğunuz çiçek siparişiniz sadece 1 saat içerisinde sevdiklerinize ulaştırılır. Bu denli hızlı hizmeti sadece ve sadece Polen Çiçekçilikte görebilirsiniz.
Sizde Burdur çiçek firması arıyor ve bu konuda tereddüt yaşıyor iseniz mutlaka Polen Çiçekçilik firmasını seçmenizi önermekteyiz. Hemen Burdur Çicek Siparişi vermek için 0248 233 1 233 numaralı telefonu arayabilir veya www.cicekpolen.com.tr adresinden siparişlerinizi iletebilirsiniz…
Değerli Müşterimiz,
Çiçek, herzaman insanoğlunun duygu ve düşüncelerini yansıtma biçimi olmuştur. Kimi zaman sevdiklerimizin ve arkadaşlarımızın kötü günlerinde yanında olduğumuzu belirtmek, kimi zamanda güzel günlerimizi paylaşmak noktasında en güzel ifade biçimidir.
Polen Çiçek olarak, duygularınızın taşınmasında sizinle beraber olmaktan büyük keyif ve gurur duyacağımızı, mutluluklarınızı paylaşıp duygularınızı sevdiklerinize en güzel şekilde taşıyacağımızı iddia ediyoruz.
Burdur şehir merkezi ve ilçelerine sorunsuz çiçek dağıtımı yapıyoruz. Burdur Polen Çiçek on line çiçek siparişi, 0248 233 1 233 telefon numaramızdan bize ulaşarakta çiçek siparişi verebilirsiniz..
Burdur merkez için siparişleriniz en geç 1 saat içinde teslim edilir. Siparişiniz hazırlandıktan sonra size görseli gönderilir. Siparişlerinizi sms mesajı ile takip edebilir dilerseniz online web sitemizden siparişinizin durumunu sorgulayabilirsiniz. Burdur çiçekçi, burdurda çiçekçi, burdur çiçek siparişi, burdur çiçekçiler, burdur çiçekçileri, burdur on line çiçekçi, polen çiçek burdur.
Her zaman kendimize olan güvenimizin ve sorumluluğumuzun arkasındayız. İşimize verdiğimiz önem siz müşterilerimizi her zaman mutlu gördüğümüzde katlanarak büyümektedir.
Uzun süredir Burdur'da hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin çiçek ailemize katılması ile Burdur'un açık ara en büyük çiçekçisi olmuş bulunuyoruz. Bizi bu günlere taşıdığınız için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.
Saygılar sunarız.
Polen Çiçek,
Burdur'un En Büyük Çiçekçisi.
İşletmemiz hakkında fikir sahibi olabilmek için mağazamızın içerden ve dışardan çekilmiş fotoğraflarını görmek için tıklayın!


Değerli Müşterimiz,
Burdur Merkez' de faailyet gösteren Polen Çiçek firmamızdan vereceğiniz çiçek siparişlerinizi görselde görüldüğü şekilde hazırlayıp tam vaktinde teslim etmekteyiz. Sipariş verildikten sonra teslim olana dek müşterilerimizi sms ile bilgilendirmekteyiz. Web Sitemiz 128 Bit SSL şifreleme yöntemi ile korunmaktadır. Ödemelerinizi güvenle kredi kartı / banka kartı ile yapabilir, dilerseniz taksitli ödeme de yapabilirsiniz.

 

İş yerimiz de her zaman taze çiçekler kullanılmakta ve siparişleriniz özenli bir şekilde hazırlanmaktadır. Web sitemizden Burdur merkez ve tüm ilçelere sipariş verebilirsiniz.
Çiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

burdur çiçekçi

burdur merkez çiçekçi

burdur çiçek siparişi